7 yaşındaki çocuğu darp edip tehdit etti

İstanbul’un Fatih ilçesinde parkta oynadıkları esnada bir çocuk ile kavga eden 7 yaşındaki çocuk, bakkalda kavga ettiği çocuğun babası tarafından darbedildi. Küçük çocuğun darp edildiği anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilirken öfkeli babanın küçük çocuğa karşı, “Seni öldürürüm, seni gebertirim” dediği duyuldu.

PARKTA TARTAKLAYIP BAKKALDA DA DÖVDÜ
Dün akşam saatlerinde Fatih Koca Mustafa Paşa Mahallesi’nde bulunan bir bakkalın içinde iddiaya göre Tunus uyruklu 7 yaşındaki Bayram L., parkta oynadığı sırada başka bir çocukla kavga etti. Çocuk durumu babasına anlattı. Öfkelenen baba parka giderek Bayram L.’yi tartakladı. Olay sonrası Bayram L., oturdukları sokakta bulunan bakkala ekmek almaya gitti. O sırada kavga ettiği çocuğun babası da bakkala geldi.

“SENİ BIÇAKLARIM”
Öfkeli baba burada çocuğa hem tokat attı, hem de ‘Seni öldürürüm, seni bıçaklarım’ şeklinde tehditler savurdu. Yaşanan olayda araya iş yeri sahibi girerek çocuğun darp edilmesini önledi. İş yeri içerisinde yaşanan o anlar ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

“OĞLUM ÇOK KORKTU”
Darp edilen çocuğun annesi Nurhan L., yaşanan olaylardan dolayı oğlunun çok korktuğunu belirterek, “Üç gün önce benim oğlum parka gitti. Bir tane kızla kavga etmiş. Sonra babası gelip oğlumu dövdü. Ben bir şey demedim. Sonra benim oğlum dün akşam markete ekmek almaya gitti. O adam da markete geliyor ve sonra benim oğlumu dövüyor. 6-7 kere vuruyor, hem de tehdit ediyor. Oğlum çok korktu. Benim oğlumun babası yok, yetim. Ben ona hem anne hem babayım” dedi.

BAKKAL KURTARDI
Olaydan oldukça etkilenen ve arkadaşlarıyla sokağa çıkıp oynamaktan korkan küçük çocuk Bayram L. ise, kendisine 6 kere tokat attığını ve bakkalın kendisini kurtardığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir